Richard Konkolski
 

DOMÙ VZDĚLÁNÍ RODINA PRÁCE SPORT ÚSPĚCHY VZPOMÍNKY e-SHOP

   

   


PŘEDNÁŠKY

Uskutečnil jsem přes tisíc přednášek v Čechách, na Moravě, Slovensku, Polsku, Německu, Jižní Africe, Anglii, Austrálii a USA.
První přednášky byly na téma okruhového jachtingu, teorie jachtingu, pak námořního jachtingu a později značná část pokrývala mou první solo plavbu kolem světa. Pozdější přednášky byly na řadu dlších témat jako na historii a mou účast v solo závodech přes Atlantik - OSTAR, na solo závody kolem světa - BOC Challenge a Around Alone, ale také na téma všeobecného námořnního závodění, teorie jachtingu, mé celkové činnosti a podobně. S ohledem na velký zájem a můj omezený čas, přednášky byly realizovany ve větších společenských sálech, kinech, tělocvičnách, kn
ihovnách a kulturních domech běžně pro 300 až 500 účastníků. Běžně jsem dělával dvě přednášky během jediného dne, dopoledne pro školu a odpoledne pro veřejnost v daném místě.

  Přednášky byly vždy provázeny fotografiemi, promítáním diaprositivu, někdy komputérovou presentaci a součásnou výstavkou. Pozdější přednášky byly filmově zpracovány a promítany videoprojektorem na plátno. Každá přednáška měla část volné diskuse. Přednášky běžně trvaly dvě až dvě a půl hodiny, byly však případy, že pro velký zájem a nekončíci otázky a debaty některá přednáška trvala daleko přes čtyři hodiny. Přednášel jsem v češtině, polštině a angličtině.

Přednáška u příležitostí oslav 35. výročí založení Slocumové společností  pořádaných v
US Naval Academy v Annapolis, USA, 25-26. října 1985
.

Přednáška pro Thompson High School, Newport, USA, 1984

Přednáška pro Generální ředitelství hutní druhovýroby, Praha 1981
 

Přednáška Příbram 1977

Přednáška Bruntál, 1977
  

Přednáška pro Jablonec nad Nisouu, 1976
 

 Prednáška pro TMS Pardubice, 1975


Přednáška pro Jablonec nad Nisou, 1975
 

   VZPOMÍNKY - PŘEDNÁŠKY

PR1
PR2
PR3
PR5
PRT6

DOMŮ RODINA PRÁCE SPORT PUBLIKACE ÚSPĚCHY VZPOMÍNKY e-SHOP

Richard@Konkolski.com / Mobil: +420 601 541 344